Zaciekawienie

Chciałam coś na pisać, że kończymy pracę w studio, że przekazujemy dalej, że było fajnie i dziękujemy, ale nic, pustka, w głowie absolutna pustka. Bo jak tu opisać tak naturalny stan, że po podstawówce idzie się do szkoły średniej, że człowiek ewoluuje

i naturalnie wchodzi w kolejny etap swojego życia, że to wszystko co dzieje się teraz, jest tak bardzo normalne. W mojej głowie absolutny spokój, pełnia i pustka jednocześnie….

Napiszę więc, że cieszę się ze sposobu, w jaki odbywa się cały proces przemiany. Miejsce, przestrzeń do praktyki, którą wspólnie z mężem stworzyliśmy w Rybniku ma szczególne znaczenie. Jest to miejsce niemalże święte, gdzie czuje się wielkość i moc, a zaraz po wejściu w momencie ściągnięcia butów umysł człowieka znika, a pojawia się pokora, szacunek i pragnienie zdrowia i miłości. Gdy zaufa się swojemu Wyższemu Ja, tej intuicji, która prowadzi nas przez życie, wtedy proces przemiany jest przyjemny, radosny, łagodny.

Pomimo że moja osoba nie będzie już w tym miejscu i moja energia też nie będzie w tym miejscu, wypełnione one będzie ogromną nadzieją, bo wierzę głęboko, że praktyka jogi w dzisiejszych czasach jest wszystkim potrzebna, dlatego cieszę się, że Rybnik dalej będzie miał swoje miejsce, w samym Centrum miasta, z profesjonalnymi trenerami. Trenujący zaś jogę będą mieli okazję bacznie siebie obserwować, gdyż joga nie tylko zmienia ciało i rozluźnia umysł, ale gdy poprowadzona dobrze, zmienia całe życie, nawyki, charakter staje się szlachetny i troskliwy o dobro swoje i oraz innych, a Rybnik potrzebuje troski i opieki i miłości….

Gdy myślę o przyszłości czuję zaciekawienie. Jestem jak małe dziecko, które czeka na nową wyprawę, podekscytowana, radosna, ale też ciekawa, bo nigdy tej wyprawy jeszcze nie przebyło. Tak, ciekawość to uczucie, które dominuje, ale też pełne zaufanie, że wszystko ułoży się dobrze, w zgodzie z naturą, w zgodzie ze wszystkim. Cieszę się, że wreszcie doszłam w swoim życiu do momentu, w którym dokonywanie zmian jest miłe, przyjemne, łagodne i dobre, dojrzałe i bezpieczne dla mnie i dla innych😊
70 views0 comments

Recent Posts

See All

©2020 by Ola Mason.