Szkoła Jogi

Joga jest za darmo. Energia jest za darmo. Język, polski, angielski, inny, też jest za darmo. I Ziemia jest za darmo, i Niebo jest za darmo, i woda też jest za darmo. To wszystko jest darmowe dane nam w prezencie od Wszechświata. To ludzka chciwość, lęk przykryty zaborczością i potrzeba posiadania, także pochodząca z lęku, zniewoliły ziemię i niebo i wodę i język i jogę. Energii nie da się zamknąć w żaden koncept, w żadną nazwę, ani książkę ani lekcję czy kurs.


Energia jest nieskończenie wielka i zawsze dla nas dostępna, niezależnie od tego, jak my sobie mali ludzie ułożymy wspólne relacje na tej planecie.

Teraz czuję ogromną wolność. Wolność kreacji, tworzenia, uczenia się nowych rzeczy, poszukiwania inspiracji i przekazywania tego dalej. Cieszę się, że mogę Wam zaproponować dwa pomysły, jakie mam nadzieję regularnie publikować na swoim kanale you tube i które będą dla Was ciekawe i przydatne: Szkołę Jogi i Szkołę Tarota.


Co dwa tygodnie będę publikować nagrania, które będą instruktażem dla Was we własnych poszukiwaniach. Niech zawarte w tych nagraniach informacje staną się dla Was inspiracją, uwolnioną energią kreacji, natchnieniem i nadzieją.


Subskrybuj mój kanał You Tube do Szkoły Tarota i Szkoły Jogi Ola Mason😊


Kliknij tutaj na poniższy rysunek i zostaniesz przeniesiony na stronę you tube, tam kliknij SUBSKRYBUJ. Dziękuję i do zobaczenia!

15 views0 comments

Recent Posts

See All

©2020 by Ola Mason.