„Rozwiń swój mózg, aby żyć zdrowo, aktywnie i pozytywnie

Ludzki mózg to najbardziej niezwykły i skomplikowany narząd, od którego zależy całe nasze życie. Gdy życie nie spełnia naszych oczekiwań, wtedy rozpoczynamy poszukiwania samopomocy. Dzięki pracy z mózgiem możemy rozwiązać swoje wewnętrzne i zewnętrzne konflikty, zarówno zdrowotne, emocjonalne jak i duchowe. Cieszę się, że żyjemy w czasach, gdzie coraz więcej badań naukowych pokazuje, jak działa ludzki mózg i jak jest połączony z ciałem, i że oferta technik opartych na zasadach mindfulness jest dostępna, jak nigdy dotąd. W dzisiejszych czasach, gdy około 80% chorób spowodowane jest stresem, potrzeba codziennej relaksacji, rozluźnienia oraz uwolnienia ciała i umysłu, jest niezbędna.

Naprzeciw tym potrzebom wychodzi propozycja Uzdrawiania przez Pępek, której fundamentem jest połączenie mózgu z jelitami oraz technika Wibracji Fal Mózgowych, dzięki której szybko obniżamy fale mózgowe do poziomu, na którym funkcje życiowe ludzkiego organizmu zaczynają naturalnie regulować się i normalizować. Obie techniki poparte są najnowszymi badaniami na temat pracy ludzkiego mózgu.

Nauka uznaje istnienie jednej mierzalnej formy energii tj. energii bioelektrycznej, dzięki której ludzki mózg może skomunikować się z narządami w ciele. Wiemy także, że mózg wysyła własny sygnał energii, który nazywamy falami mózgowymi. Badania także wykazały, że umiejętność obniżenia fal mózgowych pozwala na osiągnięcie dużych korzyści zdrowotnych. W przypadku wykonania na sobie metod Uzdrawiania przez Pępek oraz Wibracji Fal Mózgowych, niższe stany aktywności mózgu mogą zostać osiągnięte w bardzo łatwy i prosty sposób. Codzienne ich powtarzanie całkowicie wystarczy, aby ustabilizować i znormalizować pracę mózgu i narządów.

Efektem regularnego treningu Uzdrawiania przez Pępek, w połączeniu z Wibracją Fal Mózgowych, jest nie tylko ogólne uwolnienie od stresu, relaksacja i pobudzenie pracy organów. Dzięki tym technikom rozbudzają się nasze zmysły i zwiększa świadomość siebie oraz otaczającego świata. W kolejnych etapach pracy z tymi metodami możemy poczuć, jak zwiększa się elastyczność mózgu i rozwija inteligencja emocjonalna. Dzięki procesowi różne obszary mózgu jednoczą się i rozwija się komunikacja pomiędzy półkulami, a co za tym idzie – rozwija się nasz potencjał, talenty i zaczynamy lepiej zarządzać swoim życiem i czasem, jaki jest nam dany. Dlatego mówimy, że metody Uzdrawiania przez Pępek i Wibracja Fal Mózgowych są doskonałymi sposobami na osobisty rozwój.

Rozwój to poszerzanie, wychodzenie poza istniejące granice. Osobisty rozwój to wyjście poza swoje granice mentalne i energetyczne. Fizycznie i materialnie wszyscy mamy limity. Ludzkie ciało zawsze będzie miało swoje granice, których na co dzień doświadczamy. Aczkolwiek energia nie ma granic, a ludzki umysł w nieskończoność może tworzyć i przetwarzać niezliczoną liczbę informacji. W zależności od ilości informacji i ich jakości, taki staje się nasz mózg. Mówimy wtedy, że „dobre wiadomości kreują dobry mózg”.

Jeśli więc pragniesz mieć mózg zdrowy, aktywny i pozytywny, niezbędny jest odpowiedni trening. Podczas naszych konsultacji i warsztatów możesz osiągnąć taki stan. Twój mózg jest kluczem do Twojego zdrowia i spełnienia, dlatego tak, jak ćwiczysz swoje ciało, tak też codziennie musisz ćwiczyć swój mózg, gdyż to on jest twórcą twojego życia.

17 views0 comments

Recent Posts

See All

©2020 by Ola Mason.