Podcasty

Jak zapewne zauważyliście na stronce pojawiło się kilka ciekawych nagrań w formie podcastu. Odkąd pierwszy raz wysłuchałam podcastu (a była to rozmowa Oprah Winfrey z Eckhart Tolle) mam cały czas poczucie, że jest to jedna z najlepszych form komunikacji, rozwoju i jedna też z najmilszych. A gdy pierwszy raz otrzymałam zaproszenie, aby w takim podcaście wziąć udział, super szczęśliwe hormony na stałe zawitały w moim sercu i teraz wiem, że chcę nagrywać ciekawe rozmowy z ciekawymi ludźmi.


W ten piękny deszczowy majowy poranek zapraszam do zaparzenia sobie pysznej kawy i wysłuchania niesamowitej kobiety, która od 15 lat sprawia, że na twarzach wielu rybniczan pojawia się uśmiech, a serce zaczyna bić szybciej. A dzieje się tak dzięki jej wspaniałej energii, kreatywności i ciepła, którym obdarza nas wszystkich, ale przede wszystkim nasze wspaniałe dzieci, które trenuje i edukuje od wielu wielu lat.

Małgorzata Błaszczyk to niezwykła trenerka pływania, tenisa ziemnego, narciarstwa i nordic walking. To kobieta, przy której nasze dzieci rozkwitają, nabierają pewności siebie, uczą się jak żyć zdrowo. Mama dwóch mistrzów Cypriana i Kacpra, wspólnie z mężem Jackiem stanowią rodzinę żeglarską z wieloma sukcesami i medalami Mistrzostw Polski!

Przyjaźnić się z tą Panią to wielki zaszczyt i osobiście dziękuję za przyjęcie zaproszenia do wywiadu.


11 views0 comments

Recent Posts

See All

©2020 by Ola Mason.