Nasz świat potrzebuje coachów

Nasz świat, nasze społeczeństwo potrzebuje coachów. Ale nie byle jakich, tylko takich z prawdziwego zdarzenia. Coachów, którzy sami przeszli żmudną pracę ze sobą, takich którzy nie boją się w siebie zainwestować i dać sobie oraz innym prawdziwy czas i uwagę. Im więcej coach sam doświadcza, tym jest bardziej autentyczny. Im więcej ma praktyki, tym jest bardziej autentyczny i im więcej ma energii, tym bardziej efektywny.

Z dumą oświadczam, że w minionym tygodniu spod moich skrzydeł wyfrunęło 3 nowych life coachów, specjalistów edukacji mózgu, managerów zdrowia, którzy swoją ciężką pracą udowodnili, jak szlachetny mają charakter i jak krystalicznie czyste mają serce.

Przez 6 pełnych dni, od rana do wieczora, wspólnie przechodziliśmy przez piękną podróż zgłębiania tajników własnych możliwości, odkrywania swojego potencjału oraz szlifowaliśmy umiejętności wspierania drugiego człowieka.

Jestem dumna, szczęśliwa i przepełniona radością, że miałam okazję poprowadzić tak wspaniałe osoby: Martę, Elwirę i Wojtka. Ta cała trójka to nietuzinkowe osoby, to profesjonaliści już z wieloletnim doświadczeniem w pracy z drugim człowiekiem. To eksperci w pracy terapuetycznej, którzy teraz mają szerszy wachlarz możliwości, dzięki udziałowi w moim kursie Edukacja Mózgu.

Prowadzenie drugiej osoby to największa radość. Gdy chcesz pomagać, a na pewno czujesz w sercu taką potrzebę, zastanów się zawsze, jaka forma pomocy będzie dla danej osoby najlepsza. Gdy wychowujesz dziecko i ciągle robisz za nie rzeczy trudne, dziecko nie tylko nie nauczy się robić tego samemu, ale także nie zbuduje pewności siebie ani poczucia własnej wartości – a te cechy są bardziej w ż

yciu potrzebne niż jakakolwiek wiedza akademicka. Tak samo ty, jeśli chcesz komuś pomóc – nie rób tego za tą osobę, tylko jej pokaż, jak ona może zrobić to sama. W taki sposób prowadzę swoje kursy, treningi i coaching. Wspólnie doświadczamy, uczymy się, zgłębiamy wiedzę „tajemną” i poznajemy swoje możliwości.

Nasz świat potrzebuje coachów zdrowia, coachów życia. Takich, którzy wiedzą, czym życie naprawdę jest i takich, którzy poprowadzą wszystkich, którzy się w tym pogubili. Tym jest Coaching Edukacja Mózgu.

58 views0 comments

Recent Posts

See All

©2020 by Ola Mason.