tworząc nowe...

Updated: May 27, 2019

Pomysł o stworzeniu nowej strony, nowej wersji dzielenia się swoimi naukami, powstał wraz z momentem, gdy poczułam, że moje skrzydła zaczynają sięgać dalej niż dotychczas. Rozwijając się jako człowiek, jako dusza, czujemy ciągłą potrzebę kreacji i dzielenia się.

Twierdzę, że w dzisiejszych czasach nie ma lepsze formy spotkania się z większą liczbą osób, jak przez Internet, dlatego postanowiłam stworzyć swój pierwszy kurs online „Uzdrawianie przez Pępek”.

Gorąco wierzę, że kurs ten będzie wspaniałym kompendium dla wszystkich, którzy pragną w sposób naturalny, bezinwazyjny i bez skutków ubocznych, poprawić swoje zdrowie i samopoczucie.

Droga jednak do ostatecznego kształtu kursu nie była łatwa. Po raz pierwszy mierzyłam się z procesem tworzenia video i poznawałam tajniki ustawiania kamery, światła, nagłośnienia i później montażu. Wszystko od początku do końca zrobiłam sama. Bardzo tego chciałam, mimo że w moim otoczeniu są specjaliści chętni mi pomóc (nawet za darmo, jak usłyszałam i dziękuję jeszcze raz z całego serca).

Wybrałam pracę w pojedynkę, ponieważ wiedziałam, że będę musiała pokonać wiele – nie tylko od strony technicznej, ale też duchowo chciałam pokonać swoje blokady i opór – czy naprawdę to potrafię, czy efekt końcowy będzie zadowalający?

Stworzyłam trzy różne wersje tego kursu. Wszystkie inne, ale w mojej opinii wszystkie dobre merytorycznie. Otoczka graficzna, wybrane kolory i miejsca – to wszystko jest tylko dodatkiem, bo najważniejsza jest merytoryka kursu i aby każdy uczestnik mógł do niego wracać, kiedy tylko chce i mógł nauczyć się z pewnością siebie, jak działa metoda Uzdrawiania przez Pępek.

Zapraszam więc Was do udziału w tym kursie. Jest to pierwszy w serii lekcji online, jakie zaplanowałam. Ponieważ mam naprawdę wiele do podzielenia się z Wami, więc zostańcie na linii i bądźcie na bieżąco😊19 views0 comments

Recent Posts

See All

©2020 by Ola Mason.