Jak odnaleźć swoje miejsce na ziemi

Tak jak różne gatunki roślin potrzebują różnego otoczenia, tak jak różne gatunki zwierząt mają inne potrzeby, tak każdy człowiek wyjątkowy w swej naturze ma także różne zapotrzebowania do tego aby rosnąć zdrowo, rozwijać się intelektualnie, móc tworzyć, po prostu zdrowo żyć.

Nie ma jednego miejsca wybranego na tej ziemi, które pasowało by każdemu. Ty jednak sam czujesz czy tam, gdzie mieszkasz czujesz się dobrze. I nie jest to ocena piękna czy brzydoty, to czujesz w sercu czy ono rośnie czy umiera.

Aby odnaleźć swoje miejsce na ziemi musisz zrobić dwie rzeczy : poznać siebie i swoją naturę, swoje potrzeby oraz poznać świat, co ma Ci do zaoferowania. Im wcześniej rozpoczniesz eksploracje tym szybciej odnajdziesz siebie i swój kąt. Pierwszy warunek jest prosty, gdyż eksplorację wewnątrz siebie możesz zrobić zawsze, wystarczy że skupisz swoją uwagę. Podróże i turystyka też mogą i powinny się stać poznawaniem i czuciem. W życiu przechodzimy przez różne etapy i nasze potrzeby też się zmieniają. Tak jak 20 lat temu byłam szczęśliwa w Warszawie, tak teraz nie wyobrażam sobie tam żyć, gdyż cenię sobie ciszę, świeżość natury i spokój. Życzę Ci powodzenia w Twoich podróżach tych do środka szczególnie, gdyż to właśnie one niosą ze sobą największe nagrody i wspaniałości i już niedługo zaproszę Ciebie do mojego magicznego miejsca, w którym poprowadzę Ciebie procesy, jakich jeszcze nie miałeś okazji doświadczyć 💕💕💕51 views1 comment

Recent Posts

See All

©2020 by Ola Mason.