Dużo się dzieje...Joga online?

Dajemy radę. Najważniejsze to codzienny trening, dobra dieta i sen. Kondycja i humor dopisują:)


Dużo się zmienia online. Na tej stronce olamason.com pojawia się nowa oferta JOGA. Zerknij na zakładkę JOGA i jeśli nie miałaś okazji ze mną poćwiczyć skorzystaj ze swojej pierwszej lekcji za darmo, aby spróbować, jakie efekty dają moje ćwiczenia. Powstała też nowa wersja naszej innej strony www.bodynbrain.pl kreacji nie ma końca. Jest radość tworzenia, dużo nowych pomysłów.


Jak wygląda lekcja jogi online? Tak samo, jak normalna lekcja w studio. Ja, czyli instruktor prowadzę Ciebie tłumacząc co i jak robimy. Ty to wykonujesz i obserwujesz na bieżąco zmiany, jakie zachodzą w Twoim ciele, samopoczuciu. Czujesz z każdą minutą, jak coraz bardziej się rozluźniasz, jak puszcza napięcie, jak uspokaja się Twój umysł. Może Ci się zdarzyć, że w trakcie lekcji zaczniesz ziewać albo nawet utniesz sobie krótką drzemkę. Zdarza się to często, ja wtedy cierpliwie daję kilka minut osobie, aby mogła się szybko zregenerować.


Prawdopodobnie Twój mózg będąc na wysokich obrotach potrzebuje odpoczynku. Joga online ze mną to przede wszystkim redukcja negatywnych efektów stresu i powrót do zdrowia i równowagi.
53 views0 comments

Recent Posts

See All

©2020 by Ola Mason.