Droga miłości to uwaga, akceptacja i gest życzliwości – taka jest moja definicja.

Powrót do pracy i możliwość spotkania się z Wami, czy to na indywidualnej terapii czy na wspólnych ćwiczeniach w grupie, jest dla mnie źródłem ogromnej radości i czuję w sercu głęboko wdzięczność, że mogę pracować w swoim zawodzie, rozwijać się i pomagać rozwijać się Wam.


Ten czas przerwy, jaki był mi dany pokazał jak ważne są dla mnie osobiste spotkania z drugim człowiekiem. Praktycznie od roku czasu nie miałam okazji nauczać i praktykować na żywo. Wszystkie zajęcia odbywały się online. I wdzięczna jestem za Internet, bo bez niego w okresie lockdownu, nie byłoby nic i bez niego nie mogłabym utrzymać relacji z osobami mieszkającymi w Polsce.


Minął rok i teraz powrót do pracy, budowanie nowej marki (Back to Balance – sprawdź: https://www.facebook.com/Backtobalance-115800763551943/?modal=admin_todo_tour)


Spotkania z Wami są dla mnie ogromną radością, ale także przypomnieniem, dlaczego robię, to co robię. Po każdym spotkaniu zawsze jestem pod wrażeniem i jest to dla mnie swego rodzaju rozbudzenie i objawienie. Ja bardzo Wam dziękuję za zaufanie. Nie można robić uzdrawiania bez zaufania. Czy są to spotkania na żywo, czy przez Internet, zawsze działa to tak samo. Gdy jest zaufanie, otwarte serce i współpraca, jest przepływ energii i dzieje się magia.


Czym jest wobec tego dla mnie Uzdrawianie?

To wydobycie energii, którą chciałbyś uwolnić. Tak wiele nosimy, podświadomie przywiązani do przeszłości. Nawet nie zdajemy sobie sprawy, gdyż tu nagle podczas medytacji czy pracy z ciałem ciało zaczyna mówić, emocje zaczynają się pojawiać, wspomnienia dawno zakopane wychodzą na światło dzienne. To jest uzdrawianie, gdyż raz rozpoznana blokada przestaje być blokadą. Staje się informacją, z którą możemy coś zrobić, przestaje nas trzymać, widzimy ją z dystansu i możemy z nią zrobić cokolwiek nam się podoba. Droga do miłości to uwaga, akceptacja i gest życzliwości – taka jest moja definicja.


Moja praca uzdrawiania opiera się na czterech krokach: Rozpoznanie. Pozwolenie. Zbadanie. Uwolnienie.


Krok 1 - Rozpoznanie to pierwsze wejście w siebie. Połączenie się ze swoim ciałem, umysłem, emocjami, uczuciami, duszą, pragnieniami, ale też zauważenie własnych limitów i blokad. To moment pierwszego rozbudzenia. Jakże niezbędny do tego, aby móc pójść dalej.

Krok 2 - Pozwolenie. Ten proces to nauka akceptacji, pozwolenia sobie na bycie takim, jakim się jest, ze wszystkimi zaletami i wadami. To spokojna obserwacja i pozytywne przyzwolenie na bycie sobą i na realizację własnych marzeń.

Krok 3 - Zbadanie. Moment ważny, gdyż pozwala przyjrzeć się głębiej własnym blokadom, ale też i połączeniom, gdyż w ciele myśl, emocja i dany narząd są ze sobą spójnie połączone. Dlatego często na tym etapie zaczynają się już uwalniać głęboko schowane sytuacje, pogrzebane momenty wstydu, lęku i złości.

Krok 4 - Uwolnienie. To proces pełnego odpuszczenia, odłączenia się od przeszłości, genów, pamięci emocjonalnej. Deszcz energii w najczystszej postaci przepływa przez całe ciało, umysł i serce. To moment odnowienia, odrodzenia i początek nowego życia.


W jaki sposób odbywają się te procesy? Pod moimi skrzydłami, budując do siebie zaufanie, krok po kroku poznajesz siebie i rozbudzasz. Metody uzdrawiania, jakich używam i które można dobrać dla siebie dowolnie to:


- oczyszczanie czakr i uzdrawianie przez pępek (forma masażu, manualna – tu dotykam Ciebie, Twojego ciała i uwalniam przepływ energii)

- tarot i coaching (rozmowa, forma intelektualna – tu uświadamiam Ci procesy, jakie w Tobie zachodzą. To dobry sposób, aby móc podjąć ważne decyzje)

- joga i terapia ruchem (forma uważnego ruchu, pracy ciała, prowadzę Cię przez meandry aktywacji energii w czakrach i meridianach)

- medytacja (prowadzona medytacja pozwala na głębsze rozpoznanie, obserwację a prowadzona na żywo daje możliwość odpuszczenia i uwolnienia).


Te wszystkie metody wybrałam i praktykuję je od 12 lat. Są owocem wielu doświadczeń, prób, porażek i sukcesów, co działa, co nie działa, co jest prawdą, a co jest fałszem. Zapraszam Cię do mnie. Jeśli możesz przyjechać do Stonehaven, zawsze znajdę dla Ciebie czas. Tej jesieni koncentrujemy się głównie na spotkaniach indywidualnych, małych grupach, w domu i w terenie. Cały czas też jestem dostępna online. Zapraszam do kontaktu.

28 views0 comments

Recent Posts

See All

©2020 by Ola Mason.