WSPÓŁCZESNE METODY UZDRAWIANIA

Już od ponad dekady, w celach terapeutycznych, testuję i sprawdzam liczne dostępne metody uzdrawiania. Oferta poradników, kursów i warsztatów jest tak ogromna, że czasami mamy trudność, aby zdecydować się i wybrać metodę uzdrawiania, którą mielibyśmy zastosować u siebie, a kluczem do sukcesu jest konsekwentne i cierpliwe powtarzanie wybranej techniki.

 

Przychodząc z pomocą prezentuję poniżej trzy wybrane przeze mnie metody, które stosuję sama i uczę ich moich klientów i studentów od wielu lat. Są one skuteczne i nieskomplikowane. W poniższym artykule odpowiadam na pytania, czym jest dana technika, jak działa, czy jest bezpieczna, jakie choroby można nią uleczyć, na co wpływa najlepiej i najszybciej. Po przeczytaniu artykułu będziesz mógł odpowiedzieć sobie na pytanie: czy ta metoda jest dla Ciebie oraz podjąć decyzję, czy chciałbyś się jej ode mnie nauczyć. 

Zapraszam do zapoznania się z trzema uzdrawiającymi, polecanymi na całym świecie, metodami:

Uzdrawianie przez Pępek, Wibracja Fal Mózgowych, Medytacja Mindfulness.

belly-3186730_1920.jpg

UZDRAWIANIE PREZ PĘPEK

UZDRAWIANIE PRZEZ PĘPEK

Co to jest i jak działa Uzdrawianie przez Pępek

Uzdrawianie przez Pępek to 100% naturalna metoda przywracania zdrowia i równowagi w ciele człowieka. Ludzkie ciało, każda komórka wibruje na danej częstotliwości. Każda komórka także wysyła fale. Zaburzenia w ich przepływie prowadzą do zmian chorobowych. Uzdrawianie przez Pępek to manualna metoda polegająca na stymulacja pępka i obszaru brzucha w taki sposób, aby przywrócić wibrację komórek do ich naturalnego stanu.

Kolejnym aspektem uzdrawiania w tej metodzie jest szybkie przywrócenie mózgu do stanu relaksacji. Jest to możliwe, gdyż zaraz za pępkiem przechodzi nerw błędny. Stymulacja nerwu błędnego wiąże się z przesłaniem wibracji do mózgu i wprowadzenia go w stanie równowagi. Komórki regenerują się, gdy stan mózgu jest zrelaksowany.

Uzdrawianie przez Pępek bardzo głęboko wycisza umysł, redukuje natłok myśli, klaruje sprzeczne myśli, łagodzi emocje wprowadzając je w stan równowagi. Poprzez stymulację pępka i obszaru brzucha wpływamy na stan mózgu, aby ten mógł rozbudzić w sobie proces samo uzdrawiania i wysłać sygnały z powrotem do ciała na odpowiedniej wibracji/częstotliwości, uzdrawiając je.

Powyższy proces jest możliwy za sprawą niezależnego układu nerwowego, który znajduje się w jelitach i który bezpośrednio komunikuje się z mózgiem w głowie właśnie przez nerw błędny. Dlatego jelita określamy mianem „drugiego mózgu”, gdyż posiada on własną niezależną inteligencję.

Ciekawym faktem jest to, że gdy mózg jest w stanie napięcia i stresu, jelita przestają funkcjonować a cała krew i energia kumulowane są w górnej części ciała, powodując bóle głowy, spięcia karku i ramion, natłok myśli i trudności ze snem. Zasilanie dla dolnej partii ciała zostaje odcięte, co skutkuje w problemach żołądkowo-jelitowych, braku krążenia w nogach. Jeśli osoba żyje w takim stanie przez dłuży czas rozwija w ten sposób choroby układu trawiennego, układu nerwowego, układu krążenia, układu ruchu a także respiracji tj. oddechu, gdyż w stanie stresu oddech jest przyspieszony a tlen nie może być spokojnie rozdystrybuowany w całym ciele.

Jakie choroby można leczyć Uzdrawianiem przez Pępek

Uzdrawianie przez Pępek jest metodą wspierania zdrowia i równowagi. Wychodzi na przód w zasadzie wszystkim dolegliwościom, jakie mamy, ponieważ w ludzkim ciele wszystko jest połączone a zarządza ciałem mózg. Uzdrawianie przez Pępek ma bezpośredni wpływ zarówno na ciało i jak i na mózg.

Uwolnienie od stresu:

Zdrowe jelita:

Życie bez bólu:

Zastrzyk energii:

 

Czy Uzdrawianie przez Pępek jest dla mnie?

Z metody może korzystać każda osoba pod warunkiem, że obszar pępka i brzucha nie jest skaleczony lub skóra jest naruszona. Pamiętaj, że uzdrawianie przez pępek go fizyczny dotyk i stymulacja ciała, wiąże się to z pewnymi zasadami bezpieczeństwa. Z metody nie powinny korzystać kobiety w ciąży. Szczególnie powinny uważać osoby, które posiadają w pępku kolczyk.

Czy Uzdrawianie przez Pępek jest bezpieczne?

W metodzie tej wykorzystujesz swoją moc i intencję. Tak, jak z każdą metodą czy narzędziem do leczenia czy uzdrawiania ważne jest zrozumienie zasad i korzystania. Dlatego zanim przystąpisz do korzystania z tej metody zalecam skorzystanie z internetowego kursu, w którym krok po kroku nauczysz się, jak wykorzystać metodę dla siebie i najbliższych.

©2020 by Ola Mason.